Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası

k-html.com'a hoş geldiniz ^_^ ,

"Kullanım Koşulları" ve "Gizlilik Politikası", aşağıda belirtilen hükümler ile birlikte "www.k-html.com" adresindeki web sitemizin (web sitesi) kullanımı ve web sitemizde sunulan hizmetler için gerekli kuralları içermektedir.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası (Son Güncelleme Tarihi: 2022.05.16) sayfası

Web Sitemizi ziyaret ederek veya kullanarak, bu Koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. k-kudo tarafından sağlanan tüm siteler, bu şartlarda herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu Koşullarda yapılan her değişiklik, web sitemizde yayınlandıktan sonra geçerli olacaktır. Bu nedenle, sizinle ilgili şartları bilmek için sitenin "Kullanım Koşulları" ve "Gizlilik Politikası" nı düzenli olarak takip etmenizi rica ederiz.

Kullanım Şartları

- Kaneki kudo'ya (k-kudo) ait olan 'www.k-html.com' web sitesinin sahibi ve sağlayıcısı, k-kudo ücretsiz e-eğitim zinciri kurulmuş bir zincirdir ve tüm hakları saklıdır,

Kullanıcı, Site'yi kişisel kullanım amacıyla ziyaret eden ve/veya Hizmetlerimizden yararlanmak için üye olan gerçek bir kişidir. Kullanıcı, Site'yi bu Kullanım Koşulları'nda belirtilen amaç ve lisanslar çerçevesinde kullanır. Kullanıcı, sitede belirtilen ilgili yasalara ve kullanım şartlarına aykırı herhangi bir işlemde bulunamaz.

- Kullanıcı, Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası hükümlerinin okunup anlaşıldığını ve Kullanıcı'nın Gizlilik Kurallarına uygun hareket ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

- Kullanıcı, bu Şartları okuyup anladığını ve ayrıca bu Şartlara ek olarak Site ile ilgili tüm kanun, yönetmelik ve diğer mevzuata uymakla yükümlü olduğunu açıkça kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı, bu taahhütle çeliştiği takdirde Siteye erişimin durdurulabileceğini ve/veya yasal işlem başlatılabileceğini bilir ve kabul eder.

- Ziyaret ettiğiniz web sitesi, www.k-html.com'un ilk sayfasında belirtilen web sitelerini ziyaret ettiğinizde, sayfanın üst kısmında görebileceğiniz k-kudo logosu ile bu sayfada listelenen tüm web sitelerini içerir ( tamamı k-kudo ile bağlantılıdır) Kullanım Koşulları ve Gizlilik İlkelerini incelemelisiniz. Bu siteler dışında herhangi bir sitede k-kudo logosunu görmeniz, bu siteler için bu güvenlik ve gizlilik kurallarının geçerli olduğu anlamına gelmez. www.k-html.com'dan başka bir siteye çıkış içeren linkler ekleyebileceğiniz tek amaç derslerin anlatımına yardımcı olmaktır ve o site k-kudo'ya ait olduğu anlamında kesinlikle gelemez.
"K-kudo'ya Ait Siteler Ve Kurslar" sayfasını ziyaret ederek sitelerim ve kurslarım hakkında bilgi edinebilirsiniz.

- Hiçbir kullanıcının veya üçüncü şahsın site için yüksek spam puanı olan siteye bağlantı vermesine veya herhangi bir siyah şapka anlaşması yapmasına izin verilmez ve bu maddeyi ihlal ederseniz, yasal sorunlara maruz kalabileceğinizi kabul edersiniz.

- k-kudo, Sitenin devam eden bir hizmet sunduğunu ve mevcut sistemin işlevselliğini herhangi bir zamanda geçici olarak askıya alabileceğini veya sonlandırabileceğini garanti etmez. k-kudo, bir derste dosya bulunması durumunda sitenin virüs, kirletici veya yıkıcı özellikler içermediğini ve siteden indirerek bilgisayarınıza virüs bulaşmayacağını garanti etmez. k-kudo sitede meydana gelebilecek herhangi bir hatadan dolayı sorumluluk kabul etmez,

- k-kudo'nun, web sitesindeki veya web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla erişilen web sitelerindeki bilgilerle ilgili olarak kullanıcıya karşı hiçbir yükümlülüğü yoktur. Söz konusu bilgilerle bağlantılı tüm eylem ve eylemlerden yalnızca kullanıcı sorumludur. Kullanıcı, sitede yayınlanan bilgilerin yetkisiz kullanımından dolayı siteye karşı dava açamaz, içeriğe uygun karar alamaz veya hareket edemez, site üzerinden eriştiği bilgilerin kullanılması nedeniyle zarar veya ziyan edilemez. k-kudo, kullanıcının iddia ettiği gibi site nedeniyle meydana gelen veya oluşacak kayıp veya zararlardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez.

- Sitede bulunan tüm bilgiler, İnternet'te bulunan genel bilgileri ve genel bilgileri içermektedir.

- Sitenin reklam içeriği sitenin masraflarını ödemeye yardımcı olmak için mevcuttur.Kullanıcının reklam görüntülemeyi durdurmasına izin verilmez.Reklam engelleme araçlarını kullanmamasını rica ederiz.Kullanıcıyı rahatsız eden veya yanıltıcı reklamlar kullanılmayacaktır, ve reklamlar yalnızca her dersin üstünde ve altında olacaktır.

- Kullanıcı siteyi yasa dışı, etik olmayan veya aldatıcı bir şekilde kullanamaz. Kullanıcı, Web Sitesini veya bir kısmını değiştirmek, zarar vermek veya tersine mühendislik yapmak veya Web Sitesinde depolanan verileri toplamak için Web Sitesini kullanamaz. Kullanıcı, siteye virüs bulaştırmak gibi siteye zarar verecek hiçbir şey yapamaz.

Kullanıcı, Site'yi, Site altyapısını ve/veya İçeriği, Site'nin kullanıcı verilerini izlemek, kopyalamak veya değiştirmek için kullanamaz.

- Kullanıcı, k-kudo'ya ait herhangi bir isim, unvan, ticari marka, logo, resim, belge, veri tabanı, yöntem, teknoloji vb. dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Sitede yayınlanan hiçbir bilgiyi kullanamaz (Tümü olarak anılacaktır "İçerik") k-kudo'nun izni olmadan. Kullanıcı tarafından k-kudo'nun izni olmadan yapılan tüm yetkisiz kullanımlar, zarara yol açıp açmadığına bakılmaksızın açıkça sitenin haklarının ve bu Kullanım Koşullarının hükümlerinin ihlali anlamına gelecektir.

- Kullanıcı, k-kudo telif haklarının ihlali veya sitenin bu kullanım koşullarına aykırı olarak kullanılması durumunda, k-kudo kazançlarının kaybı ve neden olabileceği diğer kayıplar dahil olmak üzere tüm olumlu ve olumsuz zararları için tazminat kabul eder.

k-kudo, web sitesi sisteminde tanımlama bilgilerinin kullanımını beyan, garanti ve kabul eder; tanımlama bilgileri, kullanıcının bilgisayarındaki bir tanımlama bilgisine aktarılan ve web sitesi kullanıcısı hakkında bilgi toplamaya ve daha alakalı ve faydalı içeriğin geliştirilmesini tasarlamaya yardımcı olan bilgi parçalarıdır. .

- IP adresiniz sitemizi her ziyaret ettiğinizde kaydedilir, ancak adınız kaydedilmez.

Site genelinde "biz", "ben" ve "bizim" terimleri www.k-html.com'a atıfta bulunur.

- Şikayet, öneri ve bilgi taleplerinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim, mutlu ve sağlıklı günler dilerim